> PRACA > Poznań

Doradca Klienta ds. HoReCa w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Zadania: Pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych, Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów, Prezentacja oferty firmy zgodna ze standardami firmy, Realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych, Profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego. Wymagania: Minimum wykształcenie średnie, Doświadczenie w sprzedaży artykułów FMCG, Umiejętności negocjacyjne, Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, Umiejętności analityczne, Znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE), Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia, Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy, Dyspozycyjność, Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego, Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, Szeroki pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS, Zniżki pracownicze.

Detale ogłoszenia: Doradca Klienta ds. HoReCa
Sprzedawca: Selgros Cash&Carry
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań